خرید از برند زارا

شما میتوانید برای خرید آنلاین از برند زارا ترکیه یکی از دو روش ٬ خرید از زارا  و سایتش ویا خرید از محصولات زارا در سایت ترندیول ترکیه را انتخاب نمایید.

اگر قصد خرید از ترندیول ترکیه را دارید میبایست پس از انتخاب محصول ٬ از طریق فرم زیر ٬ مشخصات محصول را برای ما ارسال نمایید

خرید مستقیم از سایت زارا

خرید از زارا، مسئله ای است که قصد داریم در این مقاله به آن بپردازیم. برند زارا یکی از مارک‌ هایی است که پوشاک آن برای ما مردم ایران ، نامی آشنا دارد. شاید اگر پس از مطالعه این مطلب از جای خود بلند شوید و سری به مغازه های شهرتان بزنید ، چندین مرتبه ، نام برند زارا را خواهید دید. این برند به دلیل کیفیت محصولات خود سهم بالایی از بازار پوشاک ایران دارد.

البته باید دقت داشت که همه لباس‌های زارا که در مغازه ها خواهید دید اصل نیستند و اکثرا تولید داخلی ویا کشور‌های همسایه هستند که مارک زارا را به روی لباس‌های خود میچسبانند. در نتیجه ممکن است زمانی که به قصد خرید لباس زارا به مغازه‌ و پاساژ های سطح شهر میروید ٬ لباس تقلبی و فیک را به عنوان لباس اورجینال برند زارا با قیمت بسیار بالایی به شما بفروشند. مهمترین دلیل این اتفاق می‌تواند نبودن نمایندگی برند زارا در ایران به دلیل تحریم‌ها باشد.

با توجه به نبودن نمایندگی برند زارا در ایران به دلیل تحریم‌ها صورت گرفته علیه کشور ما و عدم تمایل به همکاری برند ZARA در شرایط فعلی با سرمایه گذاران ایرانی جهت کسب نمایندگی رسمی ٬  خرید از زارا از مغازه‌های سطح شهر ، معنای قابل درکی برای ایرانیان ندارد. اما راه حل برای خرید مستقیم پوشاک زارا چیست؟!

بهترین راه حل خرید از زارا

بهترین راه حل برای خرید پوشاک اورجینال زارا ٬ خرید از ترکیه می باشد.
نترسید٬ قرار نیست برای خرید به ترکیه سفر کنید. ما میدانیم سفر به ترکیه و خرید حضوری از ترکیه، زمان بر بوده و هزینه زیادی را به شما تحمیل می‌کند. خوشبختانه، برند زارا، دارای سایت کاملی است که تمام محصولات خود را برای فروش آنلاین در خود جای داده است اما عدم داشتن حساب بانکی بین المللی برای پرداخت و عدم ارسال مستقیم کالا خریداری شده از سایت زارا به ایران٬ موانعی هست که کالایول برای آن راه حل دارد…

اگر قصد خرید محصولات اصل زارا را دارید میتوانید به ۲ طریق اقدام کنید.
زارا علاوه بر قرار‌دادن محصولات تولیدی خود در سایت زارا ٬ در سایت ترندیول که بزرگترین سایت فروش پوشاک و … در ترکیه  است نیز محصولات خود را قرار داده است.

اگر قصد خرید محصولات زارا را از ترندیول دارید ٬ میتوانید خیلی راحت و بدون دردسر تمام محصولات قرار گرفته زارا در ترندیول را از طریق سایت ما مشاهده نمایید و پس از انتخاب ٬ با کارت بانکی خود پرداخت را انجام داده و کمتر از ۲۱ روز بعد از ثبت سفارش کالا را درب منزل خود تحویل بگیرید.

به دلیل تنوع بیشتر محصولات در سایت زارا پیشنهاد ما خرید مستقیم از این سایت است. پس برای این کار از طریق لینک‌های قرار گرفته در این صفحه به فروشگاه اینترنتی زارا متصل شوید و پس از انتخاب لباس زارا یا کفش زارا یا عطر زارا یا … ٬ لینک محصول را برای ما از طریق فرم زیر ارسال نمایید. در این روش پس از بررسی محصول توسط کارشناس کالایول ٬ فاکتورمحصول برای شما ارسال می‌شود.

فرم ثبت لینک خرید

شاید شما مثل بسیاری دیگر از مشتریان ما قصد خرید از دیگر سایت‌های ترکیه به مانند زارا ٬ پوما ٬ منگو ٬ ال سی واکیکی ٬ آدیداس یا … داشته باشید . دلیل این کار می‌تواند عدم موجودی اون محصول در ترندیول ویا دلایل دیگر باشد.
شما میتوانید برای ارسال لینک محصول انتخابی خود از طریق واتساپ یا تلگرام ویا پر کردن فرم زیر اقدام نمایید

شما برای ثبت سفارش کالا انتخابی خود از دیگر سایت‌های ترکیه کافی است فرم قرار گرفته در این صفحه را تکمیل نمایید. در ابتدا لینک صفحه کالایی که از سایت دیگری جز سایت کالایول است را در بخش لینک محصول وارد نموده و بعد از آن سایز محصول مورد نظری که قصد سفارش آن را دارید ( در صورتی که محصول دارای سایز بندی باشد) و رنگ محصول و قیمت محصول را وارد نمایید سپس بخش اطلاعات تماس ( نام و نام خانودگی ٬ موبایل و ایمیل) را تکمیل و فرم مربوطه را ارسال نمایید.

پس از ارسال فرم همکاران ما در بخش فروش ٬ لینک ارسالی را بررسی نموده و فاکتور و لینک خرید محصول با پرداخت ریالی برای شما ارسال می‌کنند.
پس از پرداخت فاکتور مابقی مراحل از ارسال کالا از ترکیه به ایران تا ارسال آن به درب آدرس شما ٬ طبق روند خرید دیگر محصولات سایت می‌باشد و از طریق پیامک و ایمیل تمامی مراحل به اطلاع شما خواهد رسید

راهنمای ارسال لینک

شما برای ثبت سفارش کالا انتخابی خود از دیگر سایت‌های ترکیه کافی است فرم قرار گرفته در این صفحه را تکمیل نمایید. در ابتدا لینک صفحه کالایی که از سایت دیگری جز سایت کالایول است را در بخش لینک محصول وارد نموده و بعد از آن سایز محصول مورد نظری که قصد سفارش آن را دارید و رنگ و قیمت محصول را وارد نمایید سپس بخش اطلاعات تماس ( نام و نام خانودگی ٬ موبایل و ایمیل) را تکمیل و فرم مربوطه را ارسال نمایید.

پس از ارسال فرم همکاران ما در بخش فروش ٬ لینک ارسالی را بررسی نموده و فاکتور و لینک خرید محصول با پرداخت ریالی برای شما ارسال می‌کنند.
پس از پرداخت فاکتور مابقی مراحل از ارسال کالا از ترکیه به ایران تا ارسال آن به درب آدرس شما ٬ طبق روند خرید دیگر محصولات سایت می‌باشد و از طریق پیامک و ایمیل تمامی مراحل به اطلاع شما خواهد رسید

برای اطلاع از تخفیفات برند‌های ترک و جهانی ٬ عضو شبکه‌های اجتماعی کالایول شوید